Barion Pixel Nový termín veletrhu OVAGAMES • OVAGAMES - Herní veletrh

Herní veletrh OVAGAMES začiná už za

Nový termín veletrhu OVAGAMES

Novinku bys správně měl stihnout přečíst do 2 minut. Zvládneš to? 17.10.2023 21:07
Nový termín veletrhu OVAGAMES

Moc děkujeme za Váš zájem o náš veletrh! Věřím, že jste si loňský rok OVAGAMES velmi užili, a proto jste se již těšili na tento ročník. Rok 2022 se nám velice povedl i přes občasné technické potíže, i proto jsme se pro tento rok chystali vylepšit hlavně infrastrukturu internetového připojení a elektřiny tak, abychom zajistili funkčnost a plynulost všech expozic a atrakcí, které jsme si pro Vás připravili. Tyto úpravy areálů měly proběhnout nejpozději do začátku měsíce října, abychom pro Vás zvládli změny řádně otestovat a nachystat.  

Bohužel však ne vždy jde vše dle plánu a naši dodavatelé nejsou schopni dokončit tyto technické úpravy dříve než do konce roku. Proto jsme se po zvážení všech okolností rozhodli pro dobro veletrhu posunout termín o pár měsíců dopředu, a to konkrétně na termín 13. – 14. dubna 2024.

Pevně věříme, že nám tato změna pomůže pozvednout veletrh zase o úroveň výše, tento neplánovaný čas navíc využijeme k tomu, aby byl veletrh ještě větší, zábavnější a víc inspirativní než v předchozích letech.

Děkujeme Vám za Vaše pochopení a budeme rádi, když nám nadále zachováte Vaši přízeň.

Tým
OVAGAMES